Дитяча стоматологія в Харкові. Як обрати?

У Центрі стоматології "МістоДент" є дві дитячі стоматології - "MistoDent Junior" и "MistoDent Kids".

Мало хто з дітей любить ходити до лікаря, а коли мова йде про стоматолога, тоді взагалі можуть виникати проблеми пов'язані з капризами та поганим настроєм. Пов'язано це, в першу чергу, з тим, що у дітей лікування зубів пов'язане з болем, страхом від апаратури, самої атмосфери лікарні.

Тут, правда, треба відзначити, що не тільки діти, а й дорослі боятися походу до стоматолога. Все тому, що наші батьки виросли в інший час, коли похід до зубного лікаря дійсно змушував жахатися. Але стрімкий зліт стоматологічної медицини в наш час доводить зворотне. Іншими словами, повністю змінився підхід до лікування, як дорослих, так і дитячих зубів.

Тепер, коли ми розглянемо, що таке дитяча стоматологія, Харків це те місто, яке може похвалитися кращими фахівцями та клініками. Це особливий вид медичної допомоги, який гарантує безболісний і безпечний спосіб лікування дитячих зубів. Крім цього, формує у маленьких пацієнтів стійке переконання, що з самого ніжного віку потрібно дбайливо ставитися до гігієни порожнини рота і, взагалі, до власного здоров'я. Адже застаріле відношення до молочних зубів, як до чогось тимчасового та не потрібного, заздалегідь неправильне, і може спричинити за собою серйозні наслідки. В першу чергу, про це слід знати батькам.

Треба відзначити, що батьківська турбота, любов, дбайливе відношення, не зможуть до кінця уберегти від проблем захворювання порожнини рота у дітей.

Детская стоматология

І виходить так, що все частіше стоматологи лікують маленьких пацієнтів, які потребують допомоги лікування молочних зубів. Дитячий лікар-стоматолог повинен докласти не тільки свої професійні навички, але ще й психологічний аспект, тому що будь-яка дитина потребує особливого підходу, адже маленькі пацієнти найчастіше бояться коли розуміють, що зараз їм будуть лікувати молочні зуби.

Якщо так сталося, що ваш малюк вимагає негайного лікування молочних зубів, тоді не зволікайте, прямуйте в стоматологічну клініку на консультацію та лікування.

Як вже говорилося вище, діти потребують особливої ​​уваги, тому дитячий лікар стоматолог зобов'язаний провести сеанс не тільки правильно, але ще і, взявши до уваги дитячий темперамент, для того, щоб не злякати маленького пацієнта. В першу чергу потрібно відзначити, що у дітей зуби, поки що, ще молочні, тому їх не можна лікувати так, як лікують дорослі, постійні зуби. Якщо вам знадобляться послуги стоматолога для дітей в Харкові, необхідно написати в пошуковику «дитяча стоматологія Харків» або ж «дитячий стоматолог Харків», а вибравши зі списку запропонованих варіантів клініку «Місто Дент Kids» в сімейному центрі «Острова» або «MistoDent Junior» в Бізнес центрі Місто, Ви не помилитеся з вибором.

 

Про дитячу стоматологію "Місто Дент"

Детская стоматология-9

У спеціалізованій дитячій філії «Місто Дент» панує атмосфера гри:

 • адаптоване дитяче крісло у вигляді дракона;

 • оригінальні іграшки;
 • барвистий дизайн з елементами казки;

 • показ улюблених мультиків і дитячих програм.

 

Перше в житті дитини відвідування стоматолога та лікування молочних зубів залишається в пам'яті як цікава пригода в казковій країні та викликає тільки приємні асоціації та добрі спогади.

 Детская стоматология-13

  

Перше в житті дитини відвідування стоматолога та лікування молочних зубів залишається в пам'яті як цікава пригода в казковій країні та викликає тільки приємні асоціації та добрі спогади.

 •   кислотний баланс слини може мати свої зміни;;
 •   кальцієвий обмін може порушитися, що й спричинить проблему;
 •   в рационе ребенка может недоставать кальция, фосфора и витаминов;
 •   наявність неправильного прикусу;
 •   коли малюк вживає занадто велику кількість вуглеводів;
 •   не дотримання елементарних правил гігієни.

Деякі батьки наївно схильні вважати, що якщо молочний зуб зіпсувався, він все одно не передбачає особливої ​​небезпеки, так як скоро випаде та на його місці виросте інший, здоровий і постійний зуб. Але це дуже велика помилка, оскільки молочні зуби грають важливу функцію, сприяють формуванню всіх умов для зростання наступного зуба (іншими словами якщо молочний зуб не здоровий, велика ймовірність, що постійний зуб також буде небездоганним), а по-друге якщо пошкоджений один молочний зуб, тоді величезна ймовірність, що інші також можуть руйнуватися.

 Детская стоматология

І якщо поруч з таким зубом вже є постійний, то ушкодження поширитися й на нього. Тоді ж на допомогу приходить дитяча хірургічна стоматологія.

Крім того, батькам буде цікаво та корисно знати, що пошкоджений молочний зуб є не тільки естетичною проблемою, але ще причина виникнення таких захворювань:


 • може порушитися повноцінне функціонування щелепи;

 • поява та розвиток гастриту;

 • може змінитися прикус;

 • постійні головні болі;

 • виразка шлунку;

 • гайморит.

Найчастіше лікування молочних зубів у дітей пов'язано з усуненням карієсу, який легко виникає та розвивається, тому найкраще перехоплювати на ранній стадії розвитку, коли проблему ще легко вирішити. Правда, зробити це дещо складно, оскільки на ранніх стадіях карієс на молочних зубах не супроводжується больовими відчуттями та дефектами. Тому головне завдання батьків ̶ регулярно та вчасно водити дітей до стоматолога.

 

Дитяча стоматологія в Харкові. Як проходить лікування молочних зубів

Детская стоматология-8

Лікування відбувається на наступних етапах:

 • лікування в стадії плями;

 • лікування на середній і глибокій стадії карієсу.

Якщо говорити про перший варіант, то дитяча стоматологія в Харкові проводить лікування не застосовуючи бормашину. На пошкоджену емаль встановлюється накладка, яка містить в собі фтор та сіль кальцію. Після чого, пляму карієсу потрібно обробити фтористим гелем і лаком. Далі, щоб закріпити результат і прискорити процес загоєння та відновлення, маленьким пацієнтам необхідно пропити курс полівітамінів, крім того, лікарі радять більше часу проводити на свіжому повітрі, гуляти пішки та інше.

 

Коли карієс перейшов уже в середню або глибоку стадію, то лікування молочних зубів відбувається за допомогою бор-машини. При цьому лікар - стоматолог робить часті перерви, кожні 10-15 хвилин, оскільки маленькі пацієнти швидко втомлюються та не можуть всидіти на одному місці занадто довго. У хорошій стоматологічній клініці створюються всі умови для того, щоб малюки не відчували того, що прийшли до лікаря. Щоб під час лікування маленький пацієнт не відчував болю, перед тим, як зробити укол з анестетиком, ясна необхідно обробити спеціальним гелем. Як результат: вводячи знеболююче лікарський засіб, дитина абсолютно не відчуває болю.

 Детская стоматология

Багатьох батьків хвилює питання, яке полягає в тому, щоб запобігти розвитку карієсу. Давайте розглянемо докладніше, що потрібно зробити, щоб відвідувати стоматолога якомога рідше.

 

Як би це не звучало просто та банально, але дітей потрібно з самого раннього віку привчати до дотримання правил гігієни, чистити зуби двічі на день. Адже повноцінна гігієна порожнини рота забезпечує здоров'я зубів, впливає на їх стан, тому дитина знати про це зобов'язана з самого початку;

 • Якщо потрібно, зверніться до стоматолога, з метою провести герметизацію фісур молочних зубів. Якщо поверхню жувальних зубів вирівняно, тоді набагато менше шансів появи карієсу.

 • Обробити зуби фтором. Це ще один спосіб запобігти розвитку карієсу. Процедура абсолютно безболісна, так само як і герметизація фісур, але при цьому володіє хорошим ефектом проти розвитку карієсу та інших пошкоджень. Результат забезпечується на досить тривалий термін.

 • На сьогоднішній день досить активно використовують метод ремінелізации зубної емалі. Вона полягає в тому, що кожен зуб покривають захисним лаком.

Детская стоматология-10

«Як бачите, завжди можна запобігти карієс, або хоча б не допустити його на глибоку стадію розвитку. Для цього потрібно стежити за гігієною, давати зрозуміти дітям, що вони також повинні відповідально ставитися до свого здоров'я, гігієни та іншого, що важливо знати в житті. Ні в якому разі не можна ставитися недбало до виконання елементарних правил дотримання здоров'я. »  — Луньова К.В..

Комплексний підхід до лікування в дитячих стоматологічних клініках

Сучасна дитяча стоматологія передбачає практичне виконання повного обсягу діагностики, а також лікування дитячих молочних зубів. Це дозволить уникнути таких проблем: карієс, гінгівіт, патологічні процеси зубо-щелепної системи.

Будь-яка сучасна стоматологічна клініка, як правило, пропонує наступний перелік послуг для лікування молочних зубів:

 •  проведення лікування зубів і ясен;

 • видалення як тимчасових, молочних, так і постійних зубів;

 • корекція прикусу;

 • лікування кореневих зубних каналів, їх пломбування та інше;

 • установка брекетів підліткам;

 • різні профілактичні дії, що допоможуть уникнути безліч проблем.

Дитяча стоматологія в Харкові допоможе вирішити будь-яку проблему, пов'язану з молочними зубами. Тут активно застосовуються знеболюючі препарати, абсолютно безпечні для здоров'я, які подбають про те, щоб позбавити малюків від неприємних відчуттів і болю. У багатьох клініках дитячий стоматолог застосовує процедуру - сріблення молочних зубів (застаріла), герметизація фісур. Все це робиться для того, щоб уникнути розвитку карієсу.

Дитяча стоматологія в Харкові. Чому важливо молочні зуби не видаляти, а лікувати

Будь-який досвідчений стоматологічний фахівець, зможе розповісти, як батькам, так і дітям, що якщо передчасно видаляти молочні зуби, то це може привести до цілого ряду небажаних проблем. В першу чергу, це пов'язано з труднощами прорізання постійних зубів, адже після штучного видалення молочних зубів, постійні зуби починають зміщуватися, намагаючись зайняти місце, що звільнилося. Як результат: порушення дикції, не кажучи вже про те, що можуть виникнути проблеми в плані естетики. Але ж для дітей красива посмішка грає не меншу роль, ніж у дорослих, оскільки діти також завойовують своє місце в суспільстві та повинні відчувати себе впевнено.

 Детская стоматология

Саме тому, потрібно подбати про те, щоб карієс та інші стоматологічні проблеми вирішувалися якомога швидше та відповідально. Тому порада батькам: не забувайте вчасно відвести свою дитину до стоматолога. Досвідчений фахівець завжди зможе виявити проблему та вирішити її якомога краще.

Дитяча стоматологія в Харкові надасть як фахівця, так і психолога

Дитячий стоматолог, крім блискучих професійних навичок, зобов'язаний проявляти й вміння встановити контакт з дитиною, тобто бути психологом, перетворювати процес лікування в гру, щоб у маленького пацієнта не виникало страху перед майбутніми маніпуляціями.

Знання дитячої психології допоможе будь-якому лікарю знайти ключик до будь-якого маленького пацієнта, хоча б, тому що дитина думає дещо інакше, ніж доросла людина. Завдяки цьому, малюк, який прийшов в стоматологічну клініку за допомогою, буде відчувати довіру та стане позитивно сприймати похід до стоматолога.

Детская стоматология-11

Крім того, дитячий стоматолог допоможе батькам виробити методику профілактики по догляду за зубами, прищепить культуру в цьому, проведе необхідну консультацію. Батькам на замітку можна додати, що стоматолог - той лікар, відвідувати якого потрібно не рідше, ніж раз на півроку.

 

Сучасна стоматологічна клініка «Місто Дент» тому підтвердження, базується на тому, щоб створити затишну атмосферу доброзичливості по відношенню до маленького пацієнта. Крім необхідної апаратури, крісла, дитячий стоматологічний кабінет має іграшки, також можна подивитися мультфільми, почитати книги, одним словом, все необхідне, щоб дитина відчувала себе як вдома або навіть краще. До речі, навіть під час лікування, в багатьох клініках не припиняється показ мультфільмів, щоб дитина могла відволіктися від процедури лікування. Все це дуже важливо, оскільки дозволяє сформувати позитивний клімат і залишити у малюка тільки найкращі емоції та враження.

Дитячий стоматолог в Харкові - фахівець, якого необхідно відвідати не менше одного разу на півроку. Дитяча стоматологія Харків «Місто Дент» готова зустріти своїх маленьких пацієнтів і надати абсолютно безболісне, якісне та швидке лікування, беручи до уваги всі побажання люблячих батьків.

Тільки любов, увага та правильний психологічний підхід - запорука успіху!

Автор статті: Луньова Катерина Вадимівна - Дитячий стоматолог

Детская стоматология

  
Розширена консультація (огляд, постановка діагнозу по результатам ПС або  КТ, лазерна діагностика Diagnocam, фотопротокол, складення  плану лікування) 400
Первинний огляд 150
Стерильний пакет 150
Діагностика карієсу апаратом "DIAGNOcam" 300
Інтраоральний знімок 70
Анестезія аплікаційна 50 
Анестезія інфільтраційна 200 
Комп"ютерна анестезія STA 300 
Лікування  вісні (1 год) 2 700 
Лікування  вісні (30 хв) 1 500 
Професійна гігієна ротової порожнини від 480 
Глибоке фторування (1 зуб) 80 
Лікування кореневих каналів від 190 
Тимчасова пломба 190 
Герметизація фіссур (1 зуб) 350 
Надання першої допомоги (зняття гострого болю) 280 
Лікування з використанням  повітряно-абразивного апарату Rondoflex 280 
Тимчасова пломба із стеклоіномерного цементу 430 
Постановка постійної пломби із фотополімеру 600 
Повна реставрація із фотополімеру 790 
Видалення зуба від 430 
«Від» — цена залежить «від» виконаних маніпуляцій, об"єма втручань та  кількості візитів. 
До
Після

Зуби відреставровані за допомогою фотополімерного матеріалу

Докладніше
До
Після

Карієс на контактних поверхнях на верхній щелепи

Докладніше
До
Після

Тимчасова реставрація

Докладніше
to left
to right