Імплантація зубів в Харкові

У цій статті мова піде:

В наш час імплантація зубів вважається найкращою методикою, що забезпечує відновлення втрачених сегментів ряду зубів. Рано чи пізно зуби доводиться видаляти кожній дорослій людині. Але відсутність одиниць в ряду тягне за собою дискомфорт і може навіть призводити до проблем зі здоров'ям. Тому втрачені зуби рекомендується відтворювати за допомогою спеціальних лікувальних конструкцій.

Імплантація зубів з подальшим протезуванням якісно, ​​естетично та довготривало позбавляє пацієнтів від проблем, що настають за екстракцією зубних одиниць. У народі зміцнилася думка, що, якщо в роті не видно відсутність зуба, можна не звертати на дефект уваги. Однак реставрації потребують як передні, так і жувальні сегменти, і справа тут не тільки в естетиці посмішки.

Имплантация зубов-04

Кожен зуб виконує певні функції. На жувальні сегменти лягають основні навантаження, пов'язані з подрібненням їжі. Якщо хоча б однієї жувальної одиниці не стане, погіршиться ефективність пережовування їжі. У шлунок стануть регулярно потрапляти погано подрібнені шматочки їжі, від чого можуть початися збої в роботі шлунково-кишкового тракту.

«Імплантація рятує не тільки шлунково-кишковий тракт, а й прикус. Після видалення зуба його «колишні сусіди» починають потихеньку зміщуватися до порожньої лунки, що тягне за собою додаткові труднощі під час подрібнення їжі та ортодонтичні відхилення. Крім того, імплантація зубів позитивно впливає на кістку в зоні видалення сегмента. Після екстракції зуба в кістковій тканині щелепи через нестачу навантаження розвиваються атрофічні процеси. Протезування без імплантації їх не зупиняє, а наявність імплантів навпаки - сприяє ущільненню кістки. »  — Камінський В.В.

 

Принцип процедури

Імплантація зубів у Харкові орієнтована на відтворення втрачених одиниць зубного ряду цілком. Імплант являє собою спеціальну гвинтоподібну конструкцію. Він розміщується в щелепі в тому місці, де знаходилася коренева система нині відсутнього зуба. Імплантат виступає в ролі зубного кореня та опори для протеза. Штучний корінь зуба в поєднанні із зафіксованою на ньому штучною коронкою утворює цілісну імітацію натурального сегмента зубного ряду. Поєднує два складових елементи штучного зуба перехідник, який називається абатментом.

І функціональні, і естетичні параметри конструкцій, які стали результатом імплантації зубів, краще властивостей живих зубних одиниць. Штучним зубам не зашкоджують мікроби та сильні навантаження. Традиційні зубні імплантати складаються з титану - міцного, біосумісного та гіпоалергенного матеріалу. Ортопедичні конструкції можуть включати в себе кілька різних матеріалів у залежності від призначення протезів. Імплантація зубів у Харкові передбачає незнімне протезування естетичними протезами, основним матеріалом яких є кераміка. Із знімних систем на імпланти можуть бути встановлені нейлонові, акрилові та бюгельні.

 

Переваги дентальної імплантації

Імплантація в сучасному розумінні в стоматології стала застосовуватися в середини XX століття. Перші експерименти лікарів в області імплантації зубів мали огріхи та викликали настороженість. Але цей напрям був перспективним і активно розвивався.

Зараз імплантація зубів у Харкові викликає у пацієнтів та у фахівців позитивні думки. Кращою технології реставрації зубного ряду поки не винайшли.

 

Відгуки про імплантацію зубів свідчать про такі переваги процедури:

Природний вигляд штучних зубів. На зубні імпланти є можливість встановити найбільш естетичні з усіх ортопедичних систем - безметалеві порцелянові коронки. Це дозволяє надати новим «мешканцям» зубного ряду красу та натуральність. Виготовляються ортопедичні конструкції на замовлення в спеціальній лабораторії на новому високотехнологічному обладнанні. Кожен такий протез унікальний. Його виконують дуже точно, дотримуючись необхідних анатомічних властивостей, розміру та відтінків. Навіть функціонуючи в зоні посмішки, штучні зуби з кераміки на імплантатах себе не видають.

 

Запобігання атрофічних процесів в щелепі. Імплантація зубів дозволяє розподіляти жувальні навантаження з протеза на штучний корінь, а потім - на кістку навколо імплантату. В умовах постійного використання кісткова тканина зміцнюється та зберігає необхідний обсяг. При протезуванні з опорою на натуральні зуби тиск з ортопедичної конструкції розподіляється на зубні тканини опорних сегментів. В області відсутнього зуба тканин щелепи воно не досягає. Тоді кістка потроху атрофується, що в майбутньому може призвести до дискомфорта та технічних труднощах в тому випадку, якщо пацієнт захоче поставити імпланти.

 

Збереження красивого виду ясен. Зі зникненням натурального зуба зникає опора для пародонтальної тканини в зоні дефекту, і вона втрачає природні контури. Проблему з тканиною пародонту ортопедичні конструкції не вирішують. А при використанні методики імплантації можна застосувати формувач ясен. Він тимчасово закріплюється на імпланти перед протезуванням і допомагає сформувати необхідний ясенний контур, надаючи м'якої тканині охайності.

 

Відсутність гастрономічних обмежень. Імплантація зубів забезпечує максимальну функціональність штучних сегментів ряду. З протезами, зафіксованими на опорних зубах, пацієнтам може бути некомфортно жувати тверду їжу. Фіксація протеза на імпланти звільняє від подібних незручностей.

 

Зубозбереження. Для встановлення ортопедичних конструкцій на опорні зуби, ці сегменти обточують і нерідко депульпіруют, щоб протез красиво виглядав і довше прослугував. Втрата здорової тканини негативно впливає на зубні одиниці. Імплантація зберігає потенційно опорні зуби та продовжує їм життя.

 

Довговічність. В рамках імплантації лікувальні конструкції впроваджуються в щелепу пацієнта назавжди. Гарантію на імпланти виробники дають довічну. Час від часу необхідно буде міняти зношені протези, але не імпланти.

 

Легкість догляду. Імпланти та протези особливої ​​уваги не вимагають. Регулярної професійної гігієні раз на 3-4 місяці та огляду лікаря-стоматолога їм цілком вистачає.

Натуральність. Після імплантації зубів пацієнти не відчувають незвичайних відчуттів ні в стані спокою, ні при використанні нових сегментів зубного ряду.

Швидкість лікування. Імплантація зубів існує в двох варіантах - класичному і швидкісному. У першому випадку на реставрацію йде кілька місяців. А в другому випадку вдається поставити нові зуби всього за кілька днів, та іноді й за один похід до стоматолога. Методика, яка називається «базальна імплантація», дозволяє встановити імпланти одразу після екстракції зубів і використовувати їх, не чекаючи повного приживлення. Імпланти одразу після установки в щелепу навантажуються тимчасовими коронками, і пацієнт отримує можливість жувати новими зубами.

 

Як відновлюють зуби та скільки це коштує?

Традиційна імплантація зубів включає комплекс процедур.

Етапи імплантації зубів виглядають таким чином:

 • Діагностика.

 • Чистка зубних відкладень і лікування стоматологічних проблем.

 • Виготовлення моделей і шаблонів для майбутньої процедури.

 • Знеболення зони установки майбутніх імплантів.

 • Розрізання ясен і підготовка кістки щелепи до впровадження титанового гвинта.

 • Вгвинчування імпланта в кістку.

 • Установка заглушки в імплантат і зашивання ясен.

 • Після приживлення штучного кореня замість заглушки встановлюється формувач.

 • Через кілька місяців його місце займає перехідник.

 • З зубів пацієнта роблять цифрові зліпки, виготовляються протези.

 • Готова ортопедична конструкція фіксується на імпланти.

Вартість всіх цих лікувальних заходів в такому місті, як Харків, не можна назвати низькою, однак на практиці фінансові вкладення в повній мірі окупаються. Якщо Вас цікавить імплантація зубів, ціни на імпланти знаходяться приблизно в межах від 10000 до 26000 гривень. Довготривалі особливо естетичні керамічні коронки коштують від 10000 гривень. Також при формуванні бюджету лікування враховується обсяг роботи лікаря, кількість і вид допоміжних процедур. Щоб дізнатися чітку суму імплантації зубів потрібно проконсультуватися у стоматолога.

 

Показання та протипоказання

До імплантації рекомендують звертатися в наступних ситуаціях:

 • Втрата будь-якої кількості зубів у будь-якій області щелепи. Імпланти ефективно, надійно і естетично функціонують в будь-якому відділі щелепи.

 • Кінцеві дефекти. Відсутність жувальніх зубів ускладнює процедуру звичайного протезування, так як для надійної роботи мостовидних протезів потрібна двостороння опора. Коронка, посаджена на імплант, повністю стабілізується за рахунок штучного кореня.

 • Відсутність більше трьох сегментів поспіль. В цьому випадку мостовидні протези також недостатньо надійні при фіксації на опорних зубах, але прекрасно стабілізуються за рахунок імплантатів.

 • Бажання поставити незнімний протез при показаннях до знімного протезування. Якщо опорних зубів у роті не вистачає, можна вживити імпланти та здійснити більш комфортне незнімне протезування.

  Після того, як здійснюється імплантація зубів, ускладнення можуть з'явитися, якщо до процедури були протипоказання. Переконатися в їх відсутності допомагає ретельна діагностика на підготовчому етапі процедури.

 

Куди записатись на імплантацію зубів в Харкові?

Имплантация зубов-04

Ми розповіли Вам, що таке імплантація зубів. Якщо Вас зацікавила імплантація зубів, Харків - це вдале місце для здійснення лікувальних процедур. Тому що тут Вам завжди раді допомогти фахівці центру швейцарської стоматології «Мiсто Дент». Нашим клієнтам ми пропонуємо якісні системи для імплантації та протезування. Фахівці клініки мають великий досвід і високу кваліфікацію. Ми орієнтуємося на європейські стандарти стоматологічного лікування.

Всі лікувальні процедури в нашій клініці проводяться безпечно, безболісно та з гарантією ефективності.

 

Автор статті:  Камінський Валерій Валерійович  - хірург - імплантолог 

Имплантация зубов

  

Хірургічний шаблон для правильного визначення розташування майбутньої ортопедичної конструкції під частковим протоколом свердління (Простий) 1 сегмент*

1 500
Хірургічний шаблон для стовідсоткової навігації під повним протоколом свердління с чіткою 3D позицією імплантата (складний)      1 сегмент* 3 000
*Повна щелепа – 2 сегмента
Установка імплантата «Nobel Biocare» (виготовлено в Швейцарії) 25 500
Установка імплантата «Straumann» SLActive (мокрий імплант) (виготовлено в Швейцарії) 25 500
Установка імплантату «Straumann» Титан та Roxolid (виробництво Швейцарія) 25 500
Установка імплантата «In-Kone Tekka» (виготовлено в Франція-Швейцарія) 17 000
Установка імплантата «Mis» (виготовлено в Ізраїлі) 15 500
Установка імплантата «Simple Swiss» (виготовлено в Швейцарії) 12 000
Установка ортодонтичного  мікроімпланта (виготовлено в Швейцарії) 4 500
Збільшення об"єму кістки по методиці НКР от 14 000
Аугментація (нарощення кістки в невеликому об"ємі) 4 500
Стрип-методика (Пластика м"яких тканин в області імплантата) 3 500
Трансплантація піднебінного лоскута 4 000
*Відкритий Синус-ліфтинг (збільшення об"єму кістки зі сторони гайморової пазухи з використанням кістковозамінних матеріалів та резорбуючих мембран) от 23 000
Закритий Синус-ліфтинг (збільшення об"єму кістки зі сторони гайморової пазухи остеотомним методом) от 5 050
Установка титанового імпланта ALPHA DENT 12 000
До
Після

Імплантація та протезування при повній адентії

Імплантація та протезування при повній адентії
Докладніше
До
Після

Тотальна реабілітація верхньої і нижньої щелеп з опорою на імплантати

Тотальна реабілітація верхньої і нижньої щелеп з опорою на імплантати
Докладніше
До
Після

Тотальна реабілітація верхньої і нижньої щелеп з опорою на імплантати

Докладніше
to left
to right