CAD / CAM цифрова лабораторія MistoDent inLab. До складу мережі стоматологічних центрів «МістоДент» входить цифрова зуботехнічна лабораторія, в якій виконують роботи всіх рівнів складності з максимально впевненим функціональним і естетичним результатом.

Головне завдання створення інноваційної цифрової лабораторії - це надання кращої якості для наших пацієнтів!

Кожен пацієнт мережі стоматологічних центрів «МістоДент» має доступ до топових технологій і може оцінити якість відновлення зубів на найвищому рівні.

Сучасне оснащення цифрової лабораторії та кваліфіковані кадри вимагають великих витрат. Тому одиниці клінік України можуть похвалитися такою перевагою.

На жаль, не всі пацієнти розуміють, наскільки важлива комунікація лікаря та техніка від час вибору клініки.

Хочемо роз'яснити основні фактори:

  1. Прямий вплив на якість виконуваної роботи;
  2. Значно зменшуються терміни виготовлення робіт;
  3. Через відсутності додаткових витрат на сторонні компанії, клініка має можливість проявляти лояльність щодо цінової політики на послуги, що надаються.
  4. Завдяки можливостям, які нам дають стрімко розвивати технології, пацієнт сам може брати участь в моделювання своєї посмішки ще на початку лікування та побачити прогнозований результат.
  5. У роботі з оновленими технологіями працює кваліфікований персонал. Робота, якого базується на новітніх досягненнях науки.
  6. Можливості проведення корекцій і препарування. В результаті чого немає необхідності призначати додатковий час для пацієнта.
  7. Економія часу на візитах пацієнта в клініку, наприклад, для визначення кольору зубів або примірки.
  8. Постійна наявність індивідуальних цифрових зліпків та інших допоміжних засобів.