Протезування зубів

Зміст:

 

Протезирование зубов

У цій статті стоматолог-ортопед мережі стоматологічних центрів «МістоДент» у Харкові Козленко Сергій Олександровичч 

розповість про сучасну ортопедію.

Сучасна ортопедія пропонує різні способи протезування зубів, найпопулярніші з яких - довгострокові (незнімні) конструкції, але є і комбіновані (присутні закріплені та знімні конструкції).

Відповідний тип можна визначити, виходячи з клінічної ситуації, а також рекомендацій лікаря, особливих побажань пацієнта. На кожен варіант протезування зуба ціна індивідуальна.

 

Способи протезування зубів

Під час вибору методу відновлення (протезування) зубів необхідно відштовхуватися від наступних

 

критеріїв і можливостей. Можливі наступні варіанти:

  1. Протезування верхніх або нижніх зубів. Це виглядає натурально і не спричиняє дискомфорт, при цьому не потрібен особливий догляд; конструкція зовсім непомітна та не заважає виконувати жувальну функцію. Як варіант, ортопедична стоматологія пропонує знімний протез на один зуб або мостовидний з трьох зубів.

  2. Отсутствует несколько зубов. Доктор устанавливает систему (конструкцию), исходя из клинической ситуации, учитывая все особенности. В "Мистодент" на протезирование зубов цена в Украине выгоднее всего.
  3. Отсутствуют зубы полностью. В этом случае рекомендуют ставить мостовой протез с винтовой фиксацией – долговечный, практичный, надежный.
 

Ортопедия-5

Каждый из видов протезирования зубов по-своему разный, как и материалы, использованные при изготовлении зубных коронок. Чаще всего «искусственные зубы» современной ортопедией производятся из керамики, диоксида циркония. Правильное протезирование зубов – это работа в цифровых протоколах, использование крепких долговечных материалов, полностью гипоаллергенных, которые не поддаются разрушению от воздействия особых видов кислот и других веществ, попадающих или находящихся в организме человека.

«До складу стоматологічного центру" Містодент "входить цифрова зуботехнічна лабораторія, яка обладнана унікальною CAD / CAM системою - Cerec (розробка університету« Цюріх »)» ).»Гризодуб Є.В.

Cereс - комплекс технологій, обладнання (сканери, програмне забезпечення, фрезерувальний апарат, 3Д принтер) і матеріалів для виготовлення зубних реставрацій (вкладок, вінірів, коронок), які виточуються з керамічних і цирконієвих блоків. Видатна точність в поєднанні з широким набором інноваційних матеріалів забезпечує виготовлення високоміцних реставрацій, що відповідають найвищим естетичним стандартам. Ця система була розроблена для того, щоб пацієнти могли отримати найкраще лікування в найкоротші терміни. Клініка "Містодент" одна з перших, хто успішно впровадив і використовує її в практиці.

Переваги сучасного протезування зубів - це привабливий, натуральний вигляд зубів, повністю повторює природну форму. При цьому проводиться протезування зубів з фото, коли будуть збережені жувальна функція і правильний прикус, призупинено руйнування зубів під коронками, повністю зупинено проникнення під протез бактерій, частинок їжі.

В "МістоДент" перед початком протезування проводиться презентація вашої майбутньої посмішки. Вона називається DIGITAL SMILE DESIGN (DSD) - цифровий дизайн посмішки. Це методика, яка дозволяє Вам взяти активну участь в створенні власної посмішки під час кожного етапу лікування. Так, ви відразу зможете побачити кінцевий результат на цифровій фотографії.

«В атмосфері комфорту доктор вислухає Ваші побажання, щодо вдосконалення посмішки та продемонструє результати своїх попередніх робіт.» — Гризодуб Є.В.

 

Після обговорення побажань з лікарем здійснюється професійна фото- та відеозйомка вихідних даних. Аналізуємо отримані фотографії та створюємо новий дизайн посмішки. Тут Ви перетворюєтесь у  творця свого майбутнього результату, висловлюєте свої побажання щодо кольору, форми та розміру зубів.

Протезування зубів в Харкові порадує ціною. А конструкція (протез) може прослужити до 20 років, не втрачаючи своїх характеристик і головних функцій. Звичайно, за умови виконання своєчасних процедур із догляду за ротовою порожниною і коронками, зокрема.

 

Протезирование зубов

Показання і протипоказання

Проводити цю ортопедичну процедуру можна в таких випадках:

      відсутній один або кілька зубів;

      порушена дикція;

      присутні помітні дефекти зубів (плями, потемніння або зміна кольору емалі, тріщини, відколи, сильні руйнування від карієсу або з інших природних причин);

      порушення зубного ряду (поява просторів, збільшення щілин між усіма зубами);

      спотворення овалу обличчя через відсутність окремих ділянок зубів в щелепі;

      зміна жувальної функції та як наслідок - порушення роботи шлунка (через нерівномірне подрібнення їжі та її поганого переварювання).

У 90% випадків протезування зуба - це необхідність. Адже, нові технології з протезування зубів абсолютно безпечні та універсальні. Протипоказання виявляються в окремих випадках, якщо у пацієнта індивідуальна непереносимість деяких або всіх можливих матеріалів, діагностовані окремі форми гострих захворювань, особливий клінічний випадок.


Етапи протезування зубів

Необхідно знати, що ортопедія - це важлива і складна наука. Що таке протезування зубів? Відповідальний процес, адже і сама процедура установки ортопедичних конструкцій відбувається в кілька етапів, починаючи з первинного огляду стану зубів пацієнта. Також проводиться рентген або КТ дослідження, цифрове сканування. На другому етапі проводиться професійна гігієна порожнини рота. При необхідності виконується лікування зубів і тільки потім здійснюється фіксація коронки. Протезування жувальних зубів в "Містодент" - гарантія вашої красивої посмішки.

Після консультації з лікарем буде обраний оптимальний варіант конструкції, підбір матеріалів, способи кріплення та інші важливі нюанси.

Протезування зубів етапи: отримання цифрових зліпків щелепи, що передує виготовлення індивідуальних протезів, які повторюють природну форму зубів. Провести ці процедури потрібно як для виготовлення тимчасового протезування зубів, так і для довгострокового. Коли протези (ортопедичні конструкції) готові, пацієнту буде проведена підготовка ротової порожнини відповідно до особливостей кріплення конструкції.

Що таке ортопедія зубів за сучасними мірками? Безпосередньо, виготовлення та встановлення готового протеза може бути здійснене за один прийом в клініці «Містодент». Завдяки наявності власної цифрової зуботехнічної лабораторії, термін виготовлення конструкції мінімальний. Кількість відвідувань залежить від клінічної картини. Можливі терміни навіть за один день. Виконання всіх процедур зі збільшенням (під мікроскопом) - гарантія відмінного результату та максимальної якості.

Ортопед – головний лікар Президент Громадської організації «Об'єднання стоматологів-ортопедів і зубних техніків України», стаж роботи більше 20 років.

Ціни на протезування зубів у клініці «Містодент» 

 

Багатьох цікавить, скільки коштує протезування зуба. Завдяки наявності власної цифрової лабораторії, ми надаємо найвигіднішу ціну в Харкові! Протезування залежить від багатьох факторів:

  1. Методика. Протезування зубів - це дуже важливий напрямок медицини. Залежно від того, кращий знімний або незнімний протез, буде визначатися і ціна послуги.

  2. Кількість відсутніх зубів. Протезування зубів - найкращий спосіб відновлення зубного ряду. Чим більше коронок потрібно буде виготовляти, тим більше буде конструкція, а значить і витрата матеріалів, годин роботи для її виготовлення. Як наслідок, протезування двох зубів обійдеться дешевше (мікропротез), ніж чотирьох або всієї щелепи. Пропорційно буде збільшуватися і ціна роботи.

  3. Протезування кривих зубів - також можливо в "Містодент". Лікар проведе перед встановленням всі необхідні процедури для досягнення впевненого результату.

  4. Обрані матеріали. Цей пункт найважливіший, адже від якості матеріалу та його міцності, зносостійкості залежатиме і ціна. Металокерамічне протезування зубів - давно застарілий варіант. Краще не економити на такому аспекті і вибрати більш хороший матеріал (наприклад, керамічне протезування зубів). Це забезпечить довговічне використання системи, чудовий вигляд зубів на довгі роки, а також простий догляд за ними.

  5. Особливі клінічні випадки. Якщо пацієнт алергік, має ряд протипоказань, особливі переваги, будуть використані відповідні методи, матеріали, способи установки протеза, обраний складний процес протезування зубів, що може спричинити за собою додаткові витрати..

Також на вартість роботи будуть впливати підготовчі роботи в порожнині рота. Наприклад, протезування передніх нижніх зубів може потребувати лікування опорних зубів від карієсу, зняття каменю або нальоту, освітлення відтінку, інших процедур.

Остаточна вартість протезування зубів вирішується індивідуально, з урахуванням всіх особливостей саме вашої клінічної ситуації. Який би з варіантів не був обраний, посмішка буде на всі 32!

Подальший догляд і гігієна

 

Потрібно пам'ятати, що таке протезування зуба. В "Містодент" застосовують найсучасніші матеріали, це є найкращим захистом зубів під коронкою від передчасного руйнування, попадання сторонніх предметів під конструкцію, іншого. Незалежно від того, яке буває протезування зубів, чистити потрібно будь-яку систему. Це обов'язкова умова правильної експлуатації конструкції, підтримки гігієни порожнини рота. Цей аспект важливий як в природній ситуації, так і при протезуванні верхніх, нижніх жувальних зубів.

Знімне протезування зубів набагато простіше та легше під час догляду, ніж незнімне, але користується меншим попитом через свою непрактичність.

Іноді зустрічаються незнімні коронки верхніх передніх зубів, їх можна сміливо очищати за допомогою зубної щітки та пасти, як і натуральні зуби. Особливо, якщо матеріал для протезування зубів обраний дорогий і якісний. Рекомендується додатково використовувати спеціальні щіточки-йоржики для видалення залишків їжі з ділянок стикування протеза та ясен. Вони будуть підібрані пародонтологом індивідуально для вас.

Протезирование зубов-16

Автор статті: Гризодуб Євген Васильович  - Головний лікар, к.м.н., доцент, президент ГО «Об'єднання стоматологів-ортопедів і зубних техніків України»

Протезирование зубов

 

Показання і протипоказання

  
Безметалловая керамическая коронка на циркониевом абатменте технологии CAD/CAM (система Nobel Biocare/Straumann) 13 750
Безметалловая керамическая коронка на циркониевом абатменте технологии CAD/CAM (система In-Kone Tekka) 12 250
Безметалловая керамическая коронка на циркониевом абатменте технологии CAD/CAM (система Mis) 10 750
Безметалловая керамическая коронка на циркониевом абатменте технологии CAD/CAM (система Simple Swiss) 10 800
Непрямые реставрации из безметалловой керамики технологии CAD/CAM : виниры, коронки, накладки (Inlay, Overlay)

8 250

Культевая вкладка из оксида циркония технологии CAD/CAM 4 450
Фрезерованная долговременная коронка технологии CAD/CAM из материала PMMA 970
Фрезерованная долговременная коронка технологии CAD/CAM на платформе Nobel Biocare/Straumann (включая стоимость Tibase) 4 700
Фрезерованная долговременная коронка технологии CAD/CAM на платформе In-Kone Tekka (включая стоимость Tibase) 3 350
Фрезерованная долговременная коронка технологии CAD/CAM на платформе Simple Swiss (включая стоимость Tibase) 2 750
Фрезерованная долговременная коронка технологии CAD/CAM на платформе Mis 2 750
**Работы изготавливаются в цифровой зуботехнической лаборатории «MistoDent inLab», интегрированной в структуру стоматологического центра «МІісто Дент» на оборудование от компании Dentsply Sirona материалами последнего поколения (производство Швейцария, Германия, США)
Безметалловая керамическая коронка на циркониевом абатменте технологии CAD/CAM система AlphaDent    7 200
Фрезерованная долговременная коронка технологии CAD/CAM на платформе AlphaDent (включая стоимость Tibase)  1 750
До
После

Имплантация и протезирование при полной адентии

Подробнее
До
После

Тотальная реабилитация с помощью керамических реставраций и имплантация

Подробнее
До
После

Установка керамических виниров с использованием CADCAM

Подробнее
to left
to right