Стоматологія «Мiсто Дент» добре відома у світі завдяки наступним перевагам:
- наявність відділень в Україні (Харків, Львів, Ужгород) та Польщі (Варшава);
- найвищі світові протоколи лікування;
- необмежений спектр послуг, що надаються;
- висококласне медичне обладнання;
- багаторічний досвід і професіоналізм наших співробітників;
- облік індивідуальних переваг і гнучкість у формуванні цінової політики;
- комфортна атмосфера, що забезпечує позитивний емоційний фон.
Євген Васильович Гризодуб
Головний лікар, к.м.н., доцент, президент ГО «Об'єднання стоматологів-ортопедів і зубних техніків України»
Ольга Вікторівна Гризодуб
Директор і засновник мережі Центрів стоматології «МістоДент», випускник Школи систематизації бізнесу
Альона Юріївна Кириченко
Виконавчий директор мережі Центрів стоматології «МістоДент», випускник Школи систематизації бізнесу
Катерина Зинченко
Керівник відділу маркетингу
Олексій Сергійович Огурцов
Головний лікар "Центру Цифрової Ортодонтії", стоматолог-ортодонт, к.м.н., доцент, Президент ГО «Ліга ортодонтів України»
Леонід Юрійович Волянский
Стоматолог-ортопед
Артур Олександрович Житомирський
Хірург-імплантолог
Валерій Валерійович Камінський
Хірург-iмплантолог
Дмитро Вікторович Головченко
Хірург-iмплантолог
Ігор В'ячеславович Лата
Хірург-стоматолог
Сергій Олександрович Козленко
Стоматолог-ортопед
Олена Миколаївна Єлецька (Дубинник)
Стоматолог-ортопед
Владислав Віталійович Харієнко
Стоматолог-ортопед, гігієніст
Ганна Василівна Теняева
Стоматолог-ортопед
Владислав Валентинович Діденко
Стоматолог
Яна Євгеніївна Гончарова
Cтоматолог-терапевт
Вікторія Сергіївна Корнєва
Cтоматолог-терапевт
Поліна Сергіївна Пустовалова
Стоматолог-терапевт
Світлана Русланівна Замотайлова
Дитячий стоматолог, головний лікар дитячого відділення мережі стоматологічних центрів «МістоДент
Дарина Олександрівна Шипилова
Дитячий стоматолог
Наталія Львівна Міщенко
Гігієніст-пародонтолог
Олена Олександрівна Чухно
Гігієніст
Яна Юріївна Романченко
Гігієніст-пародонтолог
Анастасія Вадимівна Кудельская
Гігієніст-пародонтолог
Ольга В'ячеславівна Бондарь
Дитячий гігієніст
Микита Вікторович Барсуков
Рентгенолог
Люсі Матлябовна Теймурова
Стоматолог-ортодонт
Ганна Романівна Томах
Cтоматолог-ортодонт
Олексій Олексійович Рогов
Cтоматолог-ортодонт
Ганна Кострубяк
Старша хірургічна медсестра
Вікторія Сукачова
Асистент стоматолога
Віталіна Грабар
Старший адміністратор
Лейла Гусейнова
Адміністратор
Марк Персіков
Оператор CAD/CAM системи